Etkinlikler

Okul – Aile Etkinlikleri

Öğrencilerinizle veya ailenizle muhteşem bir gün geçirmeye hazır mısınız? Çeşitli etkinliklerle sizi, öğrencilerinizi, çocuklarınızı bambaşka bir eğlenceye dahil ediyoruz.

Düğün, Nişan ve Doğum Günü Etkinlikleri

Standart eğlenceler, konseptler ve mekanlar sıkıcı gelmeye başladıysa tam olarak doğru yerdesiniz. Yeşillikler içinde kovboy kasabasında düğün, nişan, doğum günü gibi özel günlerinizi Kartepe Kovboy Tema Park’ta düzenleyebilir, misafirleriniz ve sizin için hazırlayacağımız etkinliklerle gecenizin neşesini arttırabilirsiniz.

Kurumsal(İş) Etkinlikleri

Çalışanlarınızla güzel bir gün geçirmeye ne dersiniz? Kartepe Kovboy Tema Park’a gelerek çalışanlarınız ve sizin için hazırladığımız eğlenceli etkinlikler ve çeşitli oyunlarla hem çocukluğunuza dönün hem de iş stresinden bir nebze de olsa uzaklaşın. Eğlenceli bir gün için bizimle iletişime geçip fiyat teklifi isteyebilrsiniz. Konaklama imkanımız vardır.


Yemek ve İkramlar

Serpme Kahvaltı

1 Demlik Çay, Melemen, Yumurta, Reçel çeşitleri, Peynir Tabağı (kaşar peyniri, beyaz peynir), Yeşillik Tabağı (domates, salatalık, biber, limon, maydonoz).

Tavuk Menü

Pilav, Tavuk Sote, Patates Kızartması, Salata, Kola, Tatlı.

Hamburger Menü

Köfte 4 Adet, Pilav, Salata, Közlenmiş biber ve Domates, Patates Kızartması, Kola, Tatlı.

Kovboy Köfte Menü

Köfte 4 Adet, Pilav, Salata, Közlenmiş biber ve Domates, Patates Kızartması, Kola, Tatlı.

 

Diğer Ürünler

Pop Corn, Pamuk Şeker, Dondurma, Çubukta Waffle, Nachos Cips.